Upokojujúca NANO Beauty maska na podráždenú a aknóznu pleť

21.08.2022 • Novinky v Beauty Svete

Upokojujúca NANO Beauty maska na podráždenú a aknóznu pleť: titulná fotka

O čom to celé je?

Nanovlákno použité pri výrobe pleťovej masky v sebe nesie všetky účinné látky. Je to veľmi priedušný materiál, vďaka čomu bude pleť dýchať aj keď je na nej maska. NANO Beauty maska má viac ako 90 % účinnosť prenosu aktívnych látok do pleti oproti klasickým maskám.

Kedy použiť UPOKOJUJÚCU NANO Beauty masku?

Každá naša NANO Beauty pleťová maska obsahuje iné účinné látky a preto si vyberáme pri aplikácii podľa toho, aký výsledný efekt chceme s maskou docieliť. Upokojujúca maska je špeciálne vyvinutá na upokojenie podráždenej a namáhanej pokožky, napríklad po opaľovaní alebo ako starostlivosť pri aknóznej pleti. Vhodná je aj pre precitlivenú pleť.

Aké účinné látky obsahuje UPOKOJUJÚCA NANO Beauty maska?

Každá NANO Beauty pleťová maska je vhodná na použitie v kozmetickom salóne aj pre profesionálnu starostlivosť na doma. Je plná účinných látok, antioxidantov a vitamínov.

Najzastúpenejšia účinná látka je  glukonolaktón – uľaví podráždenej a namáhanej pleti.

Gluconolactone

PHA kyselina, ktorá má antioxidačné účinky, zachytáva voľné radikály a chráni pleť pred tvorbou vrások. Zmäkčuje pleť. Má kľúčové vlastnosti, ktoré z nej robia obzvlášť skvelú voľbu pre každého s citlivou, podráždenou aj zapálenou pokožkou (antimikrobiálne vlastnosti – pomoc pri liečbe akné).

Vďaka tomu, že sa jedná o kyselinu, vie pôsobiť ako jemný chemický peeling, ktorý rozpúšťa odumreté suché bunky, ktoré sú na najvrchnejšej vrstve vašej pokožky – a to všetko bez začervenania a odlupovania. Výsledkom je zlepšená textúra a tón pleti. Pokožka je hladšia a jasnejšia.

Pri problematickej a zapálenej pleti:

  • uvoľňuje upchaté póry,
  • odstraňuje prebytočný maz,
  • vyrovnáva pH pokožky,
  • omladzuje pleť.

A to všetko oveľa šetrnejšie ako keď použijete exfoliačný peeling.

Žiadne konzervanty ani bežné prísady!

V našich NANO Beauty maskách nie sú silikóny, parabény, parfémy, farbivá ani akryláty. Masky sú skutočne bez akýchkoľvek syntetických chemikálií, lepidiel, bez plnidiel a stabilizátorov.

Garantované účinky NANO Beauty masky?

Testami bolo preukázané, že až 92 % účinných látok z nanovláknovej masky sa dostane priamo do pleti a to i do hlbších vrstiev pokožky. Stačí iba 8 minút a do pokožky sa dostanú všetky deklarované vyživujúce látky a vitamíny. Po navlhčení vodou sa spustí difúzia výživných, omladzujúcich, hydratačných, revitalizačných a anti-agingových látok do pleti. Dovtedy sú všetky tieto účinné látky v 100 % koncentrácii viazané výlučne na nanovlákno v úplne čistom stave a čakajú na spustenie difúzneho procesu (rýchle prenikanie častíc aktívnych látok medzi častice pokožky – bunky), kedy sa rovnomerne premiešajú s bunkami pokožky.

Ako UPOKOJUJÚCU NANO Beauty suchú pleťovú masku používať?

1.       Vybaľte masku z obalu, položte ju na suché miesto a opatrne odstráňte ochrannú zelenú vrstvu.

2.   Vyčistenú pleť dôkladne navlhčite vlažnu vodou (naozaj dôkladne). Aplikujte odkrytú bielu nanovláknovú vrstvu na navlhčenú pleť. Suché miesta masky dodatočne navlhčite vodou cez povrch masky.

3.      Nechajte masku pôsobiť 8 minút a doprajte si relaxáciu.

4.       Pred zložením masky ju môžete ešte raz na tvári starostlivo navlhčiť pre ľahšie odstránenie. Nechajte aktívne látky pôsobiť.

5.      Po aplikácii môžete na pleť naniesť vaše obľúbené sérum, denný alebo nočný krém.

Účinný prenos aktívnych látok do pleti začne ihneď po aplikácii masky. Blahodarný účinok sa viditeľne zvyšuje v nasledujúcich niekoľkých hodinách. Odporúčané použitie je 1 - 2 krát týždenne. Na dosiahnutie rýchlejších výsledkov použite masku ako súčasť vášho denného rituálu v starostlivosti o pleť.

Rovnomerný a takmer 100% prenos účinných látok – proces prenosu sme opísali tu.

Patentovaná technológia – prečítajte si o nej viac v našom článku tu.

Ohľaduplné k prírode – viac sme o tom napísali na našom blogu tu.

 

Suchá NANO vláknová maska je dnes extrémne populárna v špičkových kozmetických klinikách a salónoch - príďte si masky vyskúšať priamo do nášho ALEXIA – Beauty Studio v Trenčíne. Rezervujte si svoj termín už dnes.

K dispozícii sú masky aj k zakúpeniu ​​pre profesionálnu starostlivosť na domaInformujte sa u nás v štúdiu.


Zverte sa do rúk profesionálov a využite služby ALEXIA Beauty Studia v Trenčíne.

Objednajte sa:

Tešíme sa na vás
Team Alexia®

Darčekové poukazy Alexia

Darčekové poukazy

Práve darčekový poukaz vie potešiť osobu, na ktorej nám záleží. Vy iba obdarujte a o všetko ostatné sa už postaráme my. Kúpte darčekový poukaz a prekvapte. Vyhotovenie a odovzdanie vieme zrealizovať expresne aj v deň objednania.

Ponúkame vám darčekové poukazy v rôznych hodnotách, využiteľné na všetky naše služby.

Pre dostupné sumy a objednávky nás kontaktujte ›