Alexia — Beauty studio logo

Čo znamená… Mezoterapia

19.04.2020

Čo znamená... Mezoterapia: titulná fotka

Čo znamená... alebo Vysvetlenia všetkých pojmov používaných pri skrášľovaní ľudského tela podávané tak, aby im každý porozumel - jednoduchou ľudskou rečou..⁠

V predchádzajúcich častiach sme si vysvetlili štyri súvisiace výrazy: Kozmetológia, Kozmetika, Kozmeceutiká, Farmaceutiká.

V tomto blogu pokračujeme a dnes si povieme niečo bližšie o pojme MEZOTERAPIA.

.

Mezoterapia je vpravovanie účinných aktívnych látok z krémov a gélov hlbšie do pokožky.

Patrí medzi najúčinnejšie protivráskové a omladzujúce ošetrenia pleti 👍. Podporuje tvorbu kolagénu, elastínu a nových buniek, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje pokožku. Pôsobí preventívne aj liečebne. Má silný protivráskový účinok.

Zároveň dochádza aj k zjemneniu jazvičiek po akné.

Táto metóda aplikuje čiže vpravuje mezoterapeutické roztoky (kyselinu hyaluronovú, vitamíny, séra, antioxidanty, minerály, peptidy, rastové faktory, kmeňové bunky...) do pokožky za účelom hydratácie pleti, skvalitnenia jej tonusu (elasticity, pevnosti a pružnosti), redukcie vrások a celkovej regenerácie pokožky.

Mezoterapia výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, vypína povädnuté časti tváre, rozjasňuje a spevňuje pleť na tvári, pokožku na krku a dekolte 😉.

Mezoterapia zaručuje, že špeciálne koncentrácie látok ako napr. kyselina hyaluronová, séra, antioxidanty a iné, preniknú do hlbších štruktúr pokožky, čím sa dosiahne maximálne intenzívna hydratácia, vypnutie a spevnenie pokožky, vyhladenie jemných a stredne hlbokých vrások. Pokožka zostane krásne revitalizovaná.

Výsledky sú viditeľné už po prvej aplikácii😉.

Je určená najmä pre suchú pleť bez jasu. Oživí a rozjasní unavenú a mdlú pokožku.

Vynikajúci omladzujúci a liftingový efekt poskytuje aj zrelšej pleti.

Výborne navracia život bunkám, čo určite každý ocení napríklad aj po dlhšej rekonvalescencii.

Mala by sa stať súčasťou pravidelnej starostlivosti o pokožku každej ženy, ktorej záleží na sviežom, zdravom a mladistvom vzhľade 👌 .

V ďalšej časti si povieme niečo o pojmoch Invazívna a Neinvazívna mezoterapia. Potom bude nasledovať Rádiofrekvencia a Lifting.

🤷‍♂️ Kam na Mezoterapiu v Trenčíne?⁠ Do štúdia krásy ALEXIA!⁠ 👌

Navštívte štúdio krásy Alexia a presvedčte sa o vynikajúcich účinkoch aj vy.
Ponúkame Vám časovú flexibilitu (večerný či víkendový termín) v krásnych nových priestoroch s najmodernejším vybavením - prístrojmi špičkovej kvality.

👍 Môžete si zabezpečiť návštevu medzi prvými akonáhle budeme môcť štúdio opäť uviesť do plnej prevádzky ako pred mimoriadnymi opatreniami vlády. Teraz kontaktujte Vy nás a potom zase budeme kontaktovať my Vás 👍.


💻 - https://alexia.sk/sluzby/okamzite-omladenie
☎️ - 0902 227 339⁠

✉️ - studio@alexia.sk


Galéria k článku

Darčekové poukazy Alexia

Darčekové poukazy

Obdarujte svojich partnerov či blízkych zdravím a krásou v jednom — ponúkame vám darčekové poukazy v rôznych hodnotách, využiteľné na všetky naše služby.

Pre dostupné sumy a objednávky nás kontaktujte ›