ANTI-AGING NANO Beauty maska proti starnutiu pleti

15.07.2022 • Novinky v Beauty Svete

ANTI-AGING NANO Beauty maska proti starnutiu pleti: titulná fotka

O čom to celé je?

Nanovlákno použité pri výrobe pleťovej masky v sebe nesie všetky účinné látky. Je to veľmi priedušný materiál, vďaka čomu bude pleť dýchať aj keď je na nej maska. NANO Beauty maska má viac ako 90 % účinnosť prenosu aktívnych látok do pleti oproti klasickým maskám.

Aké výsledky môžete od NANO Beauty masky očakávať?

Práve podľa kombinácie a zloženia aktívnych látok v pleťovej maske rozlišujeme, aký výsledný efekt chceme s maskou docieliť. Anti-Aging maska redukuje vrásky a ryhy. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu odstraňuje odumreté kožné bunky a zároveň ich obnovuje. Podporuje tvorbu kolagénu, odďaľuje starnutie pleti.

Aké účinné látky obsahuje ANTI-AGING NANO Beauty maska?

Každá NANO Beauty pleťová maska je plná účinných látok, antioxidandov a vitamínov.

Dokonalá kombinácia látok ako Arginín, kyselina laktobionová, glukonolaktón a Vitamín C a E. Každá účinná látka má svoje miesto v zložení Nano Beauty masky, aby robila to čo vie najlepšie – spomaliť starnutie pleti.

Vitamín C

V zložení uvedený ako Askorbate Sodium, zabraňuje predčasnému starnutiu pokožky a zjednocuje tón pleti. Pomáha pri tvorbe nových kožných buniek, podporuje tvorbu nového kolagénu.

Vitamín E

Bráni strate hydratácie a chráni pleť pred UV žiarením. Má výborné protizápalové vlastnosti.

Arginín

Je vynikajúci hydratačný prostriedok, teda dokonale dopĺňa Vitamín E. Podporuje prirodzenú bariérovú funkciu pokožky.

Kyselina Laktobionová

Je najznámejšia PHA kyselina a získava sa z laktózy. Má jemné exfoliačné účinky, zosvetľuje pleť a podporuje hĺbkový proces obnovy pleti, spomaľuje jej starnutie. Vhodná aj pre veľmi citlivú pleť.

Gluconolactone

Ďalšia PHA kyselina, ktorá má antioxidačné účinky, zachytáva voľné radikály a chráni pleť pred tvorbou vrások. Zmäkčuje pleť.

Tocopheryl Acetate

Prírodná protizápalová látka extrahovaná zo sójových bôbov, účinná proti vráskam.

PEG 40 Hydrogenated Castor Oil

Ricinový olej, ktorý pôsobí ako prirodzený solubilizátor (rozpúšťadlo) pri produktoch na báze vody.

Žiadne konzervanty ani bežné prísady!

V našich NANO Beauty maskách nie sú silikóny, parabény, parfémy, farbivá ani akryláty. Masky sú skutočne bez akýchkoľvek syntetických chemikálií, lepidiel, bez plnidiel a stabilizátorov.

Garantované účinky NANO Beauty masky?

Testami bolo preukázané, že až 92 % účinných látok z nanovláknovej masky sa dostane priamo do pleti, a to i do hlbších vrstiev pokožky. Stačí iba 8 minút a do pokožky sa dostanú všetky deklarované vyživujúce látky a vitamíny. Po navlhčení vodou sa spustí difúzia výživných, omladzujúcich, hydratačných, revitalizačných a anti-agingových látok do pleti. Dovtedy sú všetky tieto účinné látky v 100 % koncentrácii viazané výlučne na nanovlákno v úplne čistom stave a čakajú na spustenie difúzneho procesu (rýchle prenikanie častíc aktívnych látok medzi častice pokožky – bunky) kedy sa rovnomerne premiešajú s bunkami pokožky.

Ako ANTI-AGING NANO Beauty suchú pleťovú masku používať?

1.       Vybaľte masku z obalu, položte ju na suché miesto a opatrne odstráňte ochrannú zelenú vrstvu.

2.   Vyčistenú pleť dôkladne navlhčite vlažnu vodou (naozaj dôkladne). Aplikujte odkrytú bielu nanovláknovú vrstvu na navlhčenú pleť. Suché miesta masky dodatočne navlhčite vodou cez povrch masky.

3.      Nechajte masku pôsobiť 8 minút a doprajte si relaxáciu.

4.       Pred zložením masky ju môžete ešte raz na tvári starostlivo navlhčiť pre ľahšie odstránenie. Nechajte aktívne látky pôsobiť.

5.      Po aplikácii môžete na pleť naniesť vaše obľúbené sérum, denný alebo nočný krém.

Účinný prenos aktívnych látok do pleti začne ihneď po aplikácii masky. Blahodarný účinok sa viditeľne zvyšuje v nasledujúcich niekoľkých hodinách. Odporúčané použitie je 1 - 2 krát týždenne. Na dosiahnutie rýchlejších výsledkov použite masku ako súčasť vášho denného rituálu v starostlivosti o pleť.

Rovnomerný a takmer 100% prenos účinných látok – proces prenosu sme opísali tu.

Patentovaná technológia – prečítajte si o nej viac v našom článku tu.

Ohľaduplné k prírode – viac sme o tom napísali na našom blogu tu.

Suchá NANO vláknová maska je dnes extrémne populárna v špičkových kozmetických salónoch - príďte si masky vyskúšať priamo do nášho ALEXIA – Beauty Studia v Trenčíne. Rezervujte si svoj termín už dnes.

K dispozícii sú masky aj k zakúpeniu ​​pre profesionálnu starostlivosť na domaInformujte sa u nás v štúdiu.


Zverte sa do rúk profesionálov a využite služby ALEXIA Beauty Studia v Trenčíne.

Objednajte sa:

Tešíme sa na vás
Team Alexia®


Galéria k článku

Darčekové poukazy Alexia

Darčekové poukazy

Práve darčekový poukaz vie potešiť osobu, na ktorej nám záleží. Vy iba obdarujte a o všetko ostatné sa už postaráme my. Kúpte darčekový poukaz a prekvapte. Vyhotovenie a odovzdanie vieme zrealizovať expresne aj v deň objednania.

Ponúkame vám darčekové poukazy v rôznych hodnotách, využiteľné na všetky naše služby.

Pre dostupné sumy a objednávky nás kontaktujte ›